MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „BOHATEROWIE MOICH BAJEK”

Twórcze przedszkolaki...

Dzieci uczestniczące w zajęciach warsztatów teatralnych przygotowały prace na międzynarodowy konkurs plastyczny „Bohaterowie moich bajek” oraz konkurs ogólnopolski „Witajcie w naszej bajce”. Celem konkursów jest wyrażanie swoich doznań estetycznych, własnych spostrzeżeń inspirowanych literaturą dziecięcą oraz rozwijanie kreatywności poprzez twórczość plastyczną. Życzymy naszym małym artystąom sukcesów.

Autor: Stanisława Łazik