Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

ZAJĘCIA KOLEŻEŃSKIE W „SKRZATACH”

W dniu dzisiejszym odbyły się  zajęcia koleżeńskie w grupie "Skrzaty". Ich celem było zbogacenie wiedzy dzieci na temat znaczenia wody w życiu człowieka w ramach realizacji programu "Mamo, tato, wolę wodę". Podczas zajęć dzieci rozwijały ekspresję ruchową, wyobraźnię i pomysłowość. Skrzaty były bardzo zaintereowane zajęciami i chętnie brały w nich udział, a zabawa z chustą animacyjną dostarczyła im wiele radości.

Autor: Natalia Mazur