Przedszkole Nr 2 "Słoneczko" w Wołowie

Czwartek, 28 marca 2024

Jesteś tutaj: Start / REKRUTACJA

REKRUTACJA

Nabór do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 odbywa się będzie w formie elektronicznej zgodnie z wytycznymi Urzędu Miejskiego w wołowie (szczegółowe informacje o rekrutacji dostępne są na stronie  www.vnabor.wolow.pl).

Do dyspozycji Państwa są miejsca we wszystkich przedszkolach prowadzonych przez Gminę Wołów, jak również w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rodzic, prawny opiekun ma prawo wybrać placówki szeregując je według własnego priorytetu.

Po wypełnieniu danych w systemie należy wydrukować kartę zgłoszenia dziecka, dokładnie ją przeczytać, uzupełnić, podpisać i złożyć w placówce pierwszego wyboru.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały problem z wypełnieniem danych w systemie, mogą zgłosić się do wybranej placówki pobrać kartę zgłoszenia i oddać po wypełnieniu (dyrektor upoważniony przez dyrektora przedszkola pracownik placówki wprowadzi kartę do systemu ewidencji podań).

Brak załączników

Wytworzono:2015-11-22 18:01przez: