Przedszkole Nr 2 "Słoneczko" w Wołowie

Sobota, 20 kwietnia 2024

Jesteś tutaj: Start / OPŁATY

OPŁATY

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka realizowane są od godz. 8.00 do godz. 13.00 od poniedziałku do piątku.

Opłata za świadczenia udzielane przez przedszkole wynosi:

• Za każdą rozpoczętą godzinę udzielanych świadczeń wykraczającą poza czas świadczeń bezpłatnych tj. od godz. 6.00 do 8.00 i od 13.00 do godz. 16.00 pobiera się opłatę 1zł. zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 13 czerwca 2013 roku o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2013r. poz 827) zwana „ustawą przedszkolną”. Ustawa ta wprowadza szereg zmian w zasadach funkcjonowania przedszkoli publicznych.
  • Za świadczenia udzielane przez przedszkole od godz. 16.00 do godz.16.30 pobiera się opłatę w wysokości połowy stawki godzinowej /tj. 0,50 zł/. Wyżej wymienione opłaty są naliczane "z góry" za każdy dzień pobytu dziecka w przedszkolu.

STAWKA ŻYWIENIOWA

(opłata zmienna) naliczana jest za każdy dzień pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi:

• za trzy posiłki – 5,00 zł
  •  I śniadanie – 1,00zł
  • II śniadanie - 1,00 zł
  • obiad – 3,00 zł
  • obiad dla uczniów szkoły podstawowej - 5,00 zł.

Szczegółowe zasady opłat w przedszkolu są ujęte w statucie przedszkola.

Rodzice, których dochód na członka rodziny upoważnia do zwolnienia z wnoszenia opłat za wyżywienie dziecka w przedszkolu, zobowiazani są do przedłożenia stosownej Decyzji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wołowie.

Brak załączników

Wytworzono:2015-11-22 17:54przez: