"SZLACHETNA PACZKA" - PROJEKT OGÓLNOPOLSKI

Nasze przedszkole przystapiło do realizacji ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA, organizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Projekt ma na celu dotarcie do rodzin, osób samotnych, które - choć są w trudnej sytuacji, próbują na miarę swoich mozliwości walczyć. Liderem rejonu Szlachetnej Paczki na terenie naszej placówki jest p. Natalia Gołąb.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie zamieszczonego formularza i złożenie go w siedzibie przedszkola.