MARATON „ZWYKLI DLA NIEZWYKŁEJ KRAINY”

22 czerwca 2019 r. o godzinie 15.00, na terenie wołowskiego basenu, dzieci z grup „Nutki”, „Kotki”, „Misie”, „Jeżyki”, „Biedronki” i „Jagódki” wzięły udział w MARATONIE „ZWYKLI DLA NIEZWYKŁEJ KRAINY”. Nasze „Słoneczka” wesparły swoim udziałem tę akcję charytatywną. Przedszkolaki w tym dniu przybyły na basen w towarzystwie dobrego humoru i w stroju w kolorze czerwonym. Dzieciom i rodzicom, w imieniu organizatorów, serdecznie dziękujemy za poświęcony popołudniowy czas.

Autor: Paulina Tomska