"PIOSENKA PRZEDSZKOLAKA" - NASZE SŁONECZKA W LUBIĄŻU

Dziś naszych pięciu przedstawicieli wzięło udział w VII edycji Gminnego Konkursu Wokalnego pt. "Piosenka Przedszkolaka" zorganizowanym przez Dom Kultury oraz Zespół Szkół w Lubiążu. Nic dodać, nic ująć, jak zwykle nasze "Słoneczka" spisały się na medal. II miejsca zajęły Gabriela Jóźwik w kategorii 3-4.latki i Zuzanna Ognik w kategorii 5-6.latki. Wyróżnienia zaś otrzymali Maja Politowicz, Pola Trzaska i Wojciech Ajchenlaub. Naszym dzieciom towarzyszyły opiekujące się chórem -pani Monika Konon i Alicja Łupinowicz oraz nasz "przedszkolny fotograf" - pani Dorota Gomułka. Laureatom konkursu gratulujemy, a wszystkim, którzy przygotowali dzieci do występu serdecznie dziękujemy.

Autor: Elżbieta Maceluch