DYSKOTEKOWY POCZĄTEK WAKACJI W "SŁONECZKU"

31 lipca był ostatnim dniem w tym roku szkolnym, kiedy to dzieci spędziły czas w "Słoneczku". Już od jutra wszyscy chętni mogą korzystać z usług Przedszkola "Chatka Puchatka". A nam dziś dopisała zarówno wakacyjna pogoda, jak i już wakacyjne humory Uśmiech. Dzieci wraz z paniami, przy dżwiękach ulubionych utworów muzycznych, mogły uczestniczyć w zabawach i pląsach zorganizowanych w przedszkolnym ogrodzie.Nad dyskotekową zabawą czuwały panie Alicja Łupinowicz i Iwona Strączek, a wspierały je panie z poszczególnych grup wiekowych.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. DO ZOBACZENIA we wrześniu!

Autor: Elżbieta Maceluch