Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

PRAWA I OBOWIĄZKI DZIECKA

Dnia 25 lipca 2017 r. odbyła się  w naszym przedszkolu prezentacja multimedialna pt. „Prawa i obowiązki dzieci” w ramach realizowanego programu profilaktyki przemocy wobec dzieci. Jest to program koordynowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Wszyscy mieliśmy okazję przypomnieć sobie czego dotyczy  m.in. prawo do zabawy, do imienia czy schronienia. Przypomnieliśmy sobie również o obowiązkach m.in. o obowiązku szanowania pracy innych, przestrzegania zasad dobrego wychowania oraz dbania o własne zdrowie. Na zakończenie spotkania wszyscy wspólnie bawiliśmy się  przy wesołych dźwiękach przedszkolnych melodii.

Organizatorami dzisiejszego spotkania były panie Alicja Łupinowicz oraz Iwona Strączek.

Autor: Iwona Strączek