ABSOLWENCI ODWIEDZAJĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 21 lipca  przedszkole odwiedziły nasze dwie absolwentki: Julia Jarmuszczak i Emilia Kucar - obecnie uczennice czwartej klasy szkoły podstawowej. Bardzo zadowolone z odwiedzin oczywiście okazały się wszystkie dzieci. Podczas wizyty dziewczynki przeczytały dzieciom bajkę pt. „Najlepsi przyjaciele” oraz kolorowały wspólnie obrazki. Wiele radości sprawiły dzieciom zawody w ułożeniu najwyższej wieży oraz wspólne zabawy ruchowe przy znanych piosenkach. Na zakończenie spotkania, w podziękowaniu za wspólną zabawę, Emilia i Julia nagrodziły dzieci słodyczami.

Autor: Alicja Łupinowicz