SUKCES "MOTYLKA"

Chcieliśmy podzielić się z Państwem dobrą wiadomością,

Nasz „Motylek” Jessica Gałajda zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Burmistrza Gminy Wołów, pt. „Dymek mały i duży”.

Celem konkursu była edukacja ekologiczna mieszkańców gminy w zakresie przeciwdziałania niskiej emisji i powstawaniu smogu, m.in. poprzez zachęcanie  dzieci  do  obrazowego  przedstawiania  problemu  i budowania świadomości ekologicznej najmłodszych mieszkańców naszej Gminy.

Jesteśmy dumni z Jessici i serdecznie Jej gratulujemy!