WIZYTA PANI JUSTYNY W "SMERFACH"

13 marca grupę „Smerfów” odwiedziła p. Justyna Zgoła – Pamin, mama naszego Mikołaja. Pani Justyna jest choreografem oraz trenerem fitness, osobą prowadzącą Studio BALANS.

Dzięki przygotowanym przez panią Justynę zabawom i ćwiczeniom „Smerfy” bawiły się doskonale, czerpały radość ze wspólnej zabawy. Była to również okazja do realizacji treści zawartych w programie „Poznajemy zawody” - przyjętym do realizacji w naszym przedszkolu.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy pani Justynie.

Autor: Kamilla Nowaczyk