ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - GRUPA "MISIE"

Szybko biegnie każdy dzień, rosnę szybko, dużo wiem...

Dziś "Misie" podczas zajęć otwartych, w towarzystwie swoich rodziców i dziadków, miały okazję porównać, jak zmieniły się przez 5-6 lat swojego życia.

Dzieci, rodzice i dziadkowie mieli do wykonania przeróżne zadania, poczynając od  odszukania kopert  z imieniem dziecka, wysłuchania opowiadania "A ja rosnę i rosnę”, stworzenia "Galerii zdjęć”, która przedstawiała rodziców z okresu ich dzieciństwa. Podczas zajęć uczestnicy mogli mierzyć wzajemnie swój wzrost za pomocą różnych przyborów. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom za przybycie na zajęcia.

Autor: Iwona Smolak