Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

WSZYSTKIM KOBIETOM I KOBIETKOM - "BIEDRONKI"

8 marca to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet- zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupa "Biedronki" pod kierunkiem wychowawców: Iwony Strączek i Pauliny Szymańskiej, przygotowała dla dziewczynek i pań z naszego przedszkola program artystyczny, składający się z wierszyków, piosenek i tańców.

Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom własnoręcznie przygotowane kwiaty. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci szacunku i nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże, serdecznie podziękowały chłopcom za pamięć, piękne życzenia i miło spędzony dzień.

Autor: Paulina Szymańska